Group-7

 

KONFERENCJA NAUKOWA

Diagnostyka w postępowaniu onkologicznym – gorące tematy 2017 r.

Już dziś zapraszamy Państwa na Konferencję Diagnostyka w postępowaniu onkologicznym – gorące tematy 2017 r., która odbędzie się w dniach 23-24 marca 2017 r. Konferencja realizowana w ramach projektu „Wielkopolska Onkologia: Poprawa oraz dostosowanie diagnostyki terapii nowotworów do trendów demograficzno-epidemiologicznych regionu z zapewnieniem optymalizacji postępowania i profilaktyki”.

Współczesna diagnostyka onkologiczna właściwie nie potrafi już obyć się bez technologii komputerowej, oceny patomorfologicznej oraz odpowiedniej komunikacji z pacjentem. Spotkanie będzie okazją do poznania i omówienia najnowszych metod diagnostyki obrazowej, patomorfologicznej oraz endoskopowej w oparciu o prezentację przypadków klinicznych osób chorych na nowotwory. Podczas spotkania poruszony zostanie często pomijany aspekt komunikacji między pacjentem a personelem szpitala.  Konferencja będzie doskonałą okazją do pogłębienia dotychczasowej wiedzy z zagadnień diagnostyki onkologicznej. 

 

Konferencja oferuje kompleksowe omówienie tematów związanych z:

  • nowoczesną diagnostyką onkologiczną w leczeniu nowotworów,
  • diagnostyką obrazową i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w profilaktyce i leczeniu onkologicznym,
  • diagnostyką patomorfologiczną,
  • psychoonkologią i komunikacją.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny

Liczba miejsc ograniczona

 

Więcej informacji na temat konferencji oraz rejestracji w grudniu 2016 r. na naszej stronie internetowej www.wielkopolskaonkologia.pl/konferenecja2017

PROGRAM KONFERENCJI DO POBRANIA

 

Dzień 1 – Czwartek – 23.03.2017 r.
Panel A Diagnostyka Laboratoryjna (g. 11:00 – 17:00) Panel B Patomorfologia(g. 11:00 – 17:00)
Dzień 2 – Piątek – 24.03.2017 r.
Panel C Diagnostyka Obrazowa  (g. 09:00 – 16:00) Panel D Psychoonkologia i komunikacja(g. 09:00 – 16:00)

 Notatka prasowa do pobrania

 

Projekt Wielkopolska Onkologia powstał dzięki pasji i zaangażowaniu zespołu pracowników Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu. Wszystko dla jednego celu jakim jest ciągła walka z mordercą XXI wieku – rakiem. Ze środków Szpitala, Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014, Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 i Ministerstwa Zdrowia udało się pozyskać ponad 25 mln złotych, które przeznaczone są na profilaktykę antynowotworową, działalność szkoleniową i edukacyjną oraz inwestycje na rzecz działalności onkologicznej w Wielkopolsce.

 

 

 

 

 


 

bner_strona_wo

 

Szanowni Państwo,

w dniach 5-6 listopada 2015 r. chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w konferencji  Forum Onkologii.

To międzynarodowe spotkanie, realizowane w ramach projektu „Wielkopolska Onkologia: Poprawa oraz dostosowanie diagnostyki terapii nowotworów do trendów demograficzno – epidemiologicznych regionu z zapewnieniem optymalizacji postępowania i profilaktyki” będzie stanowiło doskonałą okazję do poruszenia szerokiego spektrum problemów, pozostających w centrum zainteresowania środowiska medycznego oraz specjalistów z dziedziny onkologii.

Proponujemy Państwu udział w pasjonujących wykładach prelegentów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Konferencja oferuje kompleksowe omówienie tematów związanych z leczeniem nowotworów, które przedstawione zostaną nie tylko od strony medycznej, ale także z punktu widzenia organizacji opieki onkologicznej. Interesujący program i wysoki poziom merytoryczny to tylko nieliczne aspekty, stanowiące atuty o Forum Onkologii.

Mamy nadzieję, że ta szczypta Poznania rzucona na grunt ogólnopolski pozwoli Państwu w pełni wykorzystać okazję do wymiany poglądów i pogłębienia wiedzy z zakresu onkologii.

Uprzejmie informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny.

Program Konferencji do pobrania – kliknij tutaj

 

REJESTRACJA pod adresem internetowym: http://www.onkologiawielkopolska.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 


 

Repetytorium Pulmonologiczne z Sesją Specjalną w ramach projektu Wielkopolska Onkologia

repetytorium

12 Interaktywne Repetytorium Pulmonologiczne Z Sesją Specjalną w ramach projektu Wielkopolska Onkologia

 

Serdecznie Zapraszamy do wzięcia udziału w Sesji Specjalnej organizowanej w ramach Projektu „Wielkopolska Onkologia: Poprawa oraz dostosowanie diagnostyki i terapii nowotworów do trendów demograficzno-epidemiologicznych regionu z zapewnieniem optymalizacji postępowania i profilaktyki” podczas 12 Interaktywnego Repetytorium Pulmonologicznego

 

Głównymi tematami konferencji będą m.in.: rak płuca i zasady jego leczenia, leczenie wspomagające i paliatywne w domu chorego, infekcje układu oddechowego i choroby obturacyjne płuc oraz przegląd metod obrazowania w chorobach płuc.

Termin: 10 kwietnia 2015 r.
Miejsce: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM, ul. Przybyszewskiego 37, Poznań
Odpłatność: BEZPŁATNA
Rejestracja i szczegółowe informacje dostępne na stronie:

http://www.repetytoriumpoznan.pl/art/10rp/informacjeogolne

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz